Skuteczny, zorientowany na ponadprzeciętną realizację celów biznesowych, z wysoko rozwiniętą świadomością kreowania postaw i przestrzeni rynkowych oraz zdolnością do analitycznego i strategicznego myślenia. Moją mocną stroną jest zdolność realnej oceny sytuacji i generowania skutecznych rozwiązań, także pod presją odpowiedzialności i czasu. Szereg doświadczeń, które posiadam, przełożyły się na moje realne sukcesy zawodowe. Pasjonuje mnie praca w zespole, lojalnie i na zasadzie wspólnego wypracowania optymalnych rozwiązań. Doskonale zarządzam podległymi procesami i zespołami. Efektywnie prowadzę działania operacyjne. Sprawnie buduję relacje z klientami. Zwracam szczególną uwagę na zachowanie poufności oraz etykę zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym. Jestem szczerze otwarty do podjęcia współpracy i realizacji nowych, wymagających oraz innowacyjnych zadań.

..tak a propos WOŚP...

..zamiast komentarza w sprawie WOŚP Owsiaka 

Na dzień dobry

Drodzy przyjaciele, teraz jest dobry moment zaprezentować swoją nową stronę www. Nowe otwarcie. Razem z oddawanymi na mnie głosami w plebiscycie na zakręconego, proszę ocenić też ową stronę.

Zarządzanie innowacjami

"Innovation management- zarządzanie innowacjami", czyli jak kreować rozwój przedsiębiorstwa przez wprowadzenie zmian, usprawnień, udoskonaleń i innowacji przede wszystkim w przełomowych obszarach działalności firmy.

Strategiczne wyprzedzanie konkurencji

"Blue Ocean Strategy. Strategiczne wyprzedzanie konkurencji". Warsztat: Strategiczne wyprzedzanie konkurencji – czyli jak stworzyć wolną przestrzeń rynkową i sprawić, by konkurencja straciła znaczenie.